Lady GaGa vystoupí v listopadu v Praze

3. května 2010 v 15:29 | Verdy |  Kdo, kdy a kde tu koncertuje


Lady GaGa


Stefani Joanne Angelina Gabriella Germanotta aka Lady GaGa načíná 7. května první část evropských zastávek své "The Monster Ball Tour", kdy se představí ve Stockholmu. Po osmnácti koncertech v Evropě se ale koncem června opět vrací za oceán, aby odehrála další koncerty v Americe a Kanadě, kde byly všechny její dosavadní koncerty beznadějně vyprodané. Vzhledem k tomu, že Lady GaGa je aktuálně asi nejžádanější umělkyní vůbec, vyslechla přání fanoušků a rozhodla se na podzim tohoto roku opět vrátit do Evropy. Její podzimní turné bude odstartováno 13. října v Helsinkách. Jen před pár minutami do seznamu Events na jejím oficiálním webu přibyl další, pro české fanoušky zásadní údaj - Prague. Konečně je tedy oficiální to, o čem se již týdny spekulovalo.
Lady GaGa opravdu letos vystoupí v Praze, její koncert je ohlášen na náš státní svátek, tedy na 17. listopadu. Pražský koncert se uskuteční dle očekávání v O2 Areně.
Bližší informace o zahájení předprodeje a cenách vstupenek budou zveřejněny v nejbližších dnech. Dodejme jen, že Lady GaGa kromě Prahy na podzim nevynechá ani sousední státy. Zahraje například ve Vídni nebo u našich slovenských sousedů v Bratislavě. Update: Koncert potvrdila agentura Live Nation. Vstupenky budou v prodeji od 10. května v cenových relacích 1390 - 2590 Kč.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ♪Wan$_Kiss* ♪Wan$_Kiss* | Web | 3. května 2010 v 15:34 | Reagovat

Ahoj máš krásny blog :-D pozrieš pls môj?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
http://7.media.tumblr.com/mudOvWDeooqlw9hybNB3muwHo1_400.gif