SEN CO VÁŽNĚ STOJÍ ZA ZAPSÁNÍ

10. ledna 2008 v 15:32 | Verdy |  Moje věcičky a řečičky
10. 1. 2008
MŮJ SEN

Já a moje sestra jsme šli na koncert Iamx. Mají mít koncert v nějakým klubu. Čekali jsme tam na jejich příchod. Za chvlíli přišli a Chris Corner začal zpívat.
Po nějaké době se na mě zpěvák podíval, ukázal na mě a pak mával rukou směrem k sobě. Znamenalo to že chce abych za ním šla na podium. Šla jsem tedy, docela mě ve snu překvapilo že nemám žádnou trému.
Začal zpívat song od All Saints - Pure Shores (moje oblíbená) a chtěl abych pokračovala já. (Říkal mi všechno v angličtině) Jenomžě já neznala slova. Pořád jsem se mu snažila vysvětlit, že to neumím, že to prostě nezvládnu. Taky mě štvalo že jsme neměli fot´ák, že nebudu mít na tuhle skvělou chvíli památku. Když Chris viděl, že ze sebe nevydám ani hlásku sklonil se ke mě, koukal se mi do očí (byl zady k lidem) a dal mi pusu. Tu klasickou pusu :-) Pomalu jsem začala dostávat trému. A aby toho nebylo už tak dost, Chris mi dal pusu ještě dvakrát.
Nedala mi pokoj ta myšlenka, že na tohle nebudu mít památku. A tak jsem se zeptala samotného Chrise jestli nemá u sebe fot´ák. On naštěstí řekl že má, v šatně. Byla jsem št´astná.
Na podiu jsem zůstala po celou dobu co Iamx vystupovali.
Na konec jsem se znovu ptala na ten fot´ák. On řekl at´ s ním jdu do šatny, že se tam vyfotíme. Ale do žádný šatny jsme nakonec nešly.
Chris a ta klávesistka co s nima hraje šli úplně jinam, ale do šatny prostě ne.
Začalo mě to štvát a tak jsem za nima furt chodila a prosila at´ se se mnou vyfotí. Ne, šli pořád dál.
Až zničeho nic začlo být Chrisovi špatně. Najednou spadl na zem, prostě omdlel. Šáhla jsem na jeho čelo a byl strašně horký. Ta klávesistka zavolala sanitku a odvezla ho do nemocnice.
Tady taky můj sen bohužel končí...maminka mě budila do školy..Ach jo..zrovna v tom nejlepšim :-)
Zřejmě vím proč se mi zdálo o Iamx hlavně tedy o Chrisovi, no protože jsem včera strávila skoro celý večer hledáním jejich fotek :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | Web | 10. ledna 2008 v 18:26 | Reagovat

cena

2 mcrt a emodeny mcrt a emodeny | 11. ledna 2008 v 18:28 | Reagovat

ten je jetej!!:)....a taky bych nechtěla bejt v tvojí kůži Veru!!:)

3 Andulka Andulka | Web | 11. ledna 2008 v 18:41 | Reagovat

Teda...taky bych chtěla, aby se mi zdáli takovýhle pěkný sny... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
http://7.media.tumblr.com/mudOvWDeooqlw9hybNB3muwHo1_400.gif